PFLEGE MIT HERZEN 24 SP. Z O. O. SP. K

Opis stanowiska:

Pflege mit Herzen 24 Sp. z o.o. Sp. k. Oferujemy legalną pracę dla opiekunów osób starszych w Niemczech.Zaufały nam setki osób, które dzięki nam podjęły pracę w prywatnym domu starszej osoby.
W obecnej chwili poszukujemy opiekunki na okres 2 -3 miesięcy dla  90- letniej podopiecznej z miasta Dachau
Podopieczna  mieszka sama w domku jednorodzinnym.  Ma 160 cm wzrostu i 68 kg wagi. Porusza się za pomocą balkonika oraz wózka. Cierpi na demencję, inkontynencję, ma problemy z ciśnieniem  oraz sercem. Nosi  aparat słuchowy oraz okulary.

Obowiązki:
-pomoc przy rozbieraniu się i ubieraniu pacjenta
-codzienna toaleta
- pomoc przy spożywaniu posiłków ( podawanie leków)
- czuwanie nad bezpieczeństwem chorego
- rozmowy, spacery

- robienie zakupów
-wizyty u lekarza

Wymagania:
-kobieta do 65 lat
-komunikatywna znajomość j. niemieckiego- warunek konieczny

-dyspozycyjność  na okres 2 -3mc
-nie paląca
-doświadczenie w opiece nad osobami starszymi
-odpowiedzialna, lubiąca pracę z osobami starszymi
-  mile widziane prawo jazdy
Oferujemy:
- legalne zatrudnienie
- opłacone składki i ubezpieczenia społeczne
- bezpłatne zakwaterowanie i wyżywienie w domu podopiecznej
- zwrot kosztów podróży
- stały kontakt z polskojęzycznym koordynatorem po wyjeździe
Osoby zainteresowane prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy
edyta.petryk@pmh.info.pl
Tel: 508 624 667

Lokalizacja: Skawina
Branża: Pomoc w Domu i Opieka
Termin ważności: 2013-11-22